Z naszym systemem wody i napoje nigdy się nie znudzą!

Urządzenie standardowo przystosowane jest do sprzedaży trzech rodzajów produktów. Wśród nich mogą być: wody mineralne, soki naturalne lub napoje na bazie soków. Funkcjonalność urządzenia pozwala na różne kombinacje oferowanych napojów. Dzięki temu bez komplikacji i przerw w sprzedaży możemy zmieniać oferowane produkty tak aby zapewnić w sprzedaży te, których nasi klienci oczekują.

woda klasy premium

aQualityHIMALAY,
izotoniczna woda wapniowo-magnezowa.

W naszym urządzeniu mamy do zaoferowania wodę specjalistyczną – izotoniczną wodę mineralną Himalai. To połączenie soli wapnia i magnezu w idealnych dla zdrowia proporcjach 2:1 wraz z  minerałami z soli himalajskiej, przez co woda  jeszcze lepiej nawadnia organizm i dostarczać minerałów z najczystszego rejonu świata.

woda klasy premium

aQualityDEADSEA,
woda z minerałami z Morza Martwego.

Produkt, który jako pierwszy wprowadzamy na rynek: woda magnezowo-potasowa. Składowi minerałów z Morza Martwego przypisuje się wiele prozdrowotnych działań, w tym oczyszczanie organizmu z toksyn. Woda z tymi minerałami świetnie nawadnia organizm, dzięki dodatkowi zawartości NaCl.

Idealna dla ludzi aktywnych.

Pozwala uzupełnić minerały po treningu lub aktywnym dniu.

woda klasy standard

aQuality – SPRING,
woda wapniowo-magnezowa.

Jako alternatywę dla klientów, którzy cenią sobie ekologiczne przesłanie naszego urządzenia, ale poszukują najtańszych produktów na rynku, oferujemy tanią wodę mineralną – wapniowo-magnezową.

Nasza woda klasy STANDRAD to połączenie wapnia i magnezu w idealnych dla zdrowia proporcjach 2:1, w stężeniu jak w wodach źródlanych.

Oferujemy świeżą, czystą wodę mineralną a nie wodę tylko oczyszczoną w stopniu nadającym się do picia.

 

® Prus Konsulting sp. o.o.  tel: +48 61 2852042,   mobile: +48 504004403,   www.prus-consulting.com