Pomożemy ustalić najwygodniejsze dla  użytkowników i optymalne dla urządzenia miejsce w Twoim lub zarządzanym przez Ciebie obiekcie.

Jesteśmy otwarci na indywidualne, dogodne formy współpracy w zależności od potrzeb Twoich i użytkowników budynku.

Po instalacji urządzenie jest monitorowane on-line przez nas i samo informuje o konieczności prac serwisowych.

Uzgodnimy z Tobą indywidualnie warunki współpracy,
czyli odpowiemy na następujące pytania:

  1. kiedy i na jak długo urządzenie aQuality ma być zainstalowane?
  2. czy możemy wynająć miejsce dla aQuality w Twoim budynku i płacić czynsz najmu?
  3. czy urządzenie ma wydawać wodę za darmo, sprzedawać  ją, czy ma funkcjonować inny model  np: jeden rodzaj wody jest bezpłatny, a za inne trzeba zapłacić, etc.?
  4. w jakiej formie ma być rozliczana pobrana woda: gotówka (bilon i banknoty), karty pracownicze, karty płatnicze, kody dostępu, inne formy?
  5. czy kolor i grafika na urządzeniu ma nawiązywać do stylu pomieszczenia w którym stoi?

aQuality to optymalne rozwiązanie w dostarczaniu dobrej wody mineralnej dla ...

Dla mieszkańców osiedli, apartamentów i bloków – zapraszamy do współpracy zarządy wspólnot i spółdzielni. aQuality w ogólnie dostępnym miejscu zapewnia mieszkańcom nie tylko możliwość zakupu wysokogatunkowego produktu, ale także wygodę - już nie trzeba planować zakupu wody w plastikowych baniakach w centrum handlowym, ponieważ w każdej chwili można nabyć jej dowolną ilość blisko mieszkania.

Dla zakładów pracy – aQuality w zakładzie pracy to ekonomiczne, ekologiczne i korzystne logistycznie rozwiązanie zaopatrzenia pracowników w wodę, a także lepszej jakości, smaczniejsza woda dla ludzi w pracy. Nie wymaga transportowania butli lub butelek z wodą, ich przechowywania, wymiany, lub też utylizacji.

 

Dla biurowców – aQuality w pobliżu biura, lokalu usługowego to dostęp do dobrej wody dla wszystkich, którzy tam pracują i nie tylko. Jeśli wynajmujesz biuro w takim miejscu i nie ma tam jeszcze aQuality, to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy zarządców biurowców i budynków usługowo-biurowych.

Dla centrów fitness, siłowni, klubów sportowych – czym gasimy pragnienie po wysiłku? Oczywiście wodą, a jeśli pochodzi z aQuality to mamy pewność, że to zdrowa woda mineralna . Dodatkowo możesz wybrać swoją ulubioną.

Już nie musisz przynosić ze sobą wody, wystarczy, że masz swój ulubiony bidon. Dla Twojej siłowni to mniejszy koszt utylizacji zużytych i pozostawionych tam opakowań po napojach oraz duma, że podążają za potrzebami klienta w nowoczesny i ekologiczny sposób.

Dla szpitali – aQuality zaspokoi pragnienie zarówno pacjentów jak i odwiedzających oraz personelu szpitalnego. Dobra woda, a przy tym, ekonomia, ekologia i logistyka w jednym.

Dla uczelni wyższych, szkół – tam, gdzie trenujemy umysły, nie obejdzie się, bez aQuality. Dbajmy o zdrowe nawyki żywieniowe od najmłodszych lat.

® Prus Konsulting sp. o.o.  tel: +48 61 2852042,   mobile: +48 504004403,   www.prus-consulting.com